Войти Регистрация

События
Автор: Надежда Шейкина

В очікуванні весни

В очікуванні весни

blogs/novosti/2015/02/25/v-ochikuvanni-vesny/

Маємо хороші новини – наш «Український проект» стартує цієї весни, разом із березневим номером журналу «САЛОН». Довкола…

Маємо хороші новини – наш «Український проект» стартує цієї весни, разом із березневим номером журналу «САЛОН».

Довкола редакції «САЛОН» зібралася чимала компанія друзів і однодумців – вітчизняних дизайнерів та меблярів, талановитих і продуктивних людей. Спілкування з ними надихає, відкриває нові вектори розвитку, подекуди перетворюючись у спільні проекти. Хочемо спрямувати цей енергетичний потік, трансформуючи думки, ідеї та образи у конкретні справи. Як от окремий журнал, повністю присвячений українському дизайну.

На сторінках "САЛОН. Український проект"

На сторінках першого числа «Українського проекту» зібрані найкращі нові інтер’єри, амбітні концепти на майбутнє, а також меблі, світло та декор, створені вітчизняними дизайнерами. Герої самі розповідають про власні роботи та суть творчості.

На сторінках "САЛОН. Український проект"

Окрему увагу приділено меблевій галузі: ми дізнаємося, чим живуть та про що мріють вагомі гравці меблевого ринку України, а також представники великих європейських компаній, що насичують наш простір матеріалами, комплектуючими та фурнітурою.

На сторінках "САЛОН. Український проект"

Зараз саме той час, саме ті обставини, коли потрібно спрямувати сили на створення «Українського проекту». Від нас усіх залежить, яким буде цей простір завтра.

На сторінках "САЛОН. Український проект"

Тож із нетерпінням чекаємо весни та виходу нашого найпершого номера! 

Теги:
украинский дизайн

Комментарии (0)

Оставить комментарий