Войти Регистрация

Интерьер
Автор: Ольга Радіонова

Офіс. Завантаження

Простір, що змушує полюбити власну роботу

interior1/2015/03/18/ofіs-zavantazhennya/

Якщо до роботи стають професіонали, то вони не пасують перед складними умовами й завданнями. Стислі терміни виконання…

Якщо до роботи стають професіонали, то вони не пасують перед складними умовами й завданнями. Стислі терміни виконання й неосяжні квадратні метри не змусять опустити руки, а лише мобілізують, надихнуть на пошук нестандартних ідей та простих рішень.

Перед командою архітекторів Soesthetic Group постало майже нездійсненне завдання – реалізувати дизайн-проект офісного простору IT-компанії Playtech площею в 3000 кв. м за два місяці. Облаштувати величезний об’єм за такі строки – це серйозний тест на професіоналізм. Команда його склала з гідністю.

Soesthetic Group

 

 

Вікторія Оскілко

Проект став успішним, бо нам довіряв клієнт, а з компанією, яка виступила генпідрядником, було легко працювати. Коли обмаль часу, перші дизайн-ідеї, як правило, виявляються найкращими. Чим триваліші творчі пошуки, тим більше сумнівів і спокус щось переробити, доповнити, причому не тільки в архітектора, а й у клієнта. Що не завжди на користь. Цей проект був реалізований на одному диханні. А найголовніше, він подобається хлопцям, для яких цей простір призначений, – і це круто!

 

На проектування виділили лише два тижні, тому рішення мали бути сміливими й остаточними. Без вагань і сумнівів. Офіс розташований у бізнес-центрі «Гулівер» в центрі Києва. Прекрасна панорама з вікон – головна його окраса, тож саме краєвид став основним візуальним акцентом в інтер’єрі, а також визначив планування відкритого простору – якісно освітленого та прозорого.

Офіс Playtech, дизайн Soesthetic Group

 Щоб зберегти максимальну висоту стелі, вирішили не зашивати її, а залишити відкритою разом з усіма інженерними комунікаціями. Труби, вентиляційні канали, а також переплетіння дротів – усе білосніжне, завдяки чому на стелі вимальовується своєрідний складний візерунок. Дизайнери зосередилися на оформленні громадських зон, таких як рецепція, кава-пойнти, релакс-зона та кімната активності. Усі меблі виготовлені українськими компаніями, які спрацювали якісно та злагоджено, що допомогло команді Soesthetic Group вкластися в дедлайн.

Офіс Playtech, дизайн Soesthetic Group

Центральний елемент зони відпочинку – гейм-бокс, виконавцем якого стала компанія Pride. Цей об’єкт - улюбленець архітекторів. Корпус кімнати виконаний з МДФ із фрезеруваннями. Внутрішні поверхні вкриті чорним гартованим склом, за яким сховані телевізійні монітори для ігор PlayStation.

Офіс Playtech, дизайн Soesthetic Group

 

По всьому периметру вмонтований світлодіодний профіль, який, відбиваючись у скляних поверхнях, підсвічує їх, створюючи в приміщенні особливу атмосферу. Фішкою цієї споруди є примикання матеріалів під кутом 45 градусів, що робить її не тільки максимально технологічною, а й естетичною.

Офіс Playtech, дизайн Soesthetic Group

Стійка рецепції виготовлена з іржавого металу із фрезеруванням. Візерунок нерівномірний: його інтенсивність зменшується до країв, що візуально робить стійку легшою. За фрезеруванням сховані світлодіоди: коли освітлення вмикається – на підлозі з’являються красиві відблиски. Малюнок фрезерування повторюється і на фасадах гейм-боксу – це елемент логотипу компанії Playtech. Кава-пойнти теж оздоблені фрезеруванням, але зображення інші – це герої проектів компанії-замовника.

Офіс Playtech, дизайн Soesthetic Group

Загальний образ офісу – стильний і сучасний, із гармонійно поєднаними зонами для роботи й відпочинку. І хоча строки виконання цього проекту спочатку здалися авантюрними, архітектори Soesthetic Group, завдяки спонтанним креативним знахідкам, злагодженій співпраці всіх учасників, успішно його реалізували.

Теги:
офисукраинский дизайн

Комментарии (0)

Оставить комментарий