Войти Регистрация

Интерьер
Автор: Анна Полюшко

Оголена натура

"Голий шеф" - ресторан, який нічого не приховує

interior1/2015/09/17/ogolena-natura/

У процесі перепланування архітектори Андрій Кузьменко та Євген Васильєв розчистили простір, прибравши декілька…

У процесі перепланування архітектори Андрій Кузьменко та Євген Васильєв розчистили простір, прибравши декілька зайвих блоків, та оголили стелі, додавши приміщенню висоти і простору. А його родзинкою стали «оголені» деталі інтер’єру.

Меблеві конструкції, не вдягнені в абажури лампочки Едісона, французькі вікна, оголені повітропроводи на стелі, бетонні та металеві фактури, оголена електрична проводка та прозорі перегородки…

У приміщенні гастропабу, розташованому на першому поверсі висотного житлового будинку, раніше був японський ресторан, а після цього покерний клуб. В результаті від попередників новому власникові дісталося невиразне планувальне рішення, яке довелося змінити. Замовник висловив лише одне побажання – створити місце, в якому відвідувачам буде затишно. В усьому іншому він повністю покладався на смаки майстерні Vasyliev&Kuzmenko Architects. Щоб досягти цього, стіни задрапірували сіткою-рабицею та прикрасили чорно-білими малюнками.

«Ніхто не буде сперечатися, що керамічний посуд значно приємніший візуально і тактильно, ніж, скажімо, пластиковий. Навіть їжа у ньому здається більш апетитною. Таку ж аналогію можна провести і з інтер’єрами: вони мають бути справжніми, з використанням натуральних матеріалів, і мати свою історію. Керуючись цим правилом, наша майстерня і працює над публічними просторами», – розповідають автори проекту.

Справжнім інтер’єр гастропабу «Голий шеф» видається, крім іншого, через велику кількість індивідуальних виробів. Наприклад, тільки тут можна побачити столики з гнутого листового металу. Світильники, яскравість яких регулюється гостями закладу за допомогою диммера у вигляді водопровідного крану. Бетонні світильники, свічники, декор та елементи з кортенової сталі – зроблені власноруч авторами проекту для гастропабу. Або завжди індивідуальні глиняні вироби, якими займалася майстерня Сергія Горбаня. Усі елементи інтер’єру та фурнітура – так само авторська робота місцевих майстерень.Таким чином, у цьому інтер’єрі немає місця бутафорським предметам обстановки, бутафорському сервісу, їжі, шефу або його команді. Приходьте та переконайтеся самі.

Ресторан "Голий шеф", дизайн Андрій Кузьменко та Євген Васильєв

Ресторан "Голий шеф", дизайн Андрій Кузьменко та Євген Васильєв

Ресторан "Голий шеф", дизайн Андрій Кузьменко та Євген Васильєв

Ресторан "Голий шеф", дизайн Андрій Кузьменко та Євген Васильєв

 

 

Теги:
ресторанукраинский дизайн

Комментарии (0)

Оставить комментарий