Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Войти Регистрация

Просмотры: 164

Malka design

Страна: Украина
Сайт: www.malkadesign.com.ua

Вiтаю, я Ангеліна Копанько. Я декоратор і дизайнер інтер'єрів, засновниця Студії декорування та дизайну інтер'єрів MAЛKA Дизайн.

Моя мета полягає в організацiї високої якості життя у просторi, створеному мною з душею, i як наслiдок - зробити життя своїх замовників щасливіше і яскравiше! Завдяки грамотному плануванню простору, всеосяжнiй деталізації і суворому нагляду за реалiзацiєю проектiв я прагну до досягнення найкращих результатів для кожного індивідуального проекту.

Освіту, свої перші знання і досвід в області дизайну інтер'єрів я отримала в однiй з найпрестижніших Шкiл дизайну «Деталі» у Москві і продовжую отримувати з кожним новим проектом, замовником, подорожжю, воркшопом та стажуванням, з кожною новою лекцією або дизайн-виставкою в Українi та за кордоном. Я пройшла стажування у Флоренції в Інституті Мистецтв The Lorenzo de 'Medici - одному з найбільш авторитетних міжнародних вузів Італії. З 2010 року я професiйно займаюся дизайн-проектуванням та реалiзацiєю власних проектiв приватних та громадських просторів.

Я точно знаю, що дизайн інтер'єру – це як мистецтво створення краси, здатної перетворювати життя на краще!

Портфолио